HESABIM
GİRİŞ

Haydi, alışverişin tam zamanı!

Şifre Hatırlat
+
KAYIT OL

Yeni hesap oluşturarak indirim ve fırsatlardan herkesten önce haberdar ol.

Manifesto

Manifesto


İşte karşınızda WoodyMoody! Sizin için çalışan enerjik bir ekiple tanışmaya hazır mısınız? 

Cin fikirli ekibiyle gelişen WoodyMoody, önceleri hobi amaçla kuruldu ancak zamanla büyüyen bu fikir, eğlenceli bir projeye dönüştü.

WoodyMoody çağdaş ofis ve konutların güncel dekorasyon trendlerine uyması için ürünler tasarlamaya ve minik atölyelerinde bu tasarımları hayata geçirmeye başladı. Özellikle şıklığa, sıcaklığa ve inceliğe önem veren dinamik ekip, harika masa lambalarını ahşabın büyüsüyle süslüyor.

Konut ve ofis dekorasyonlarında iyi çözülmüş detaylarla birlikte yenilik arayanların başvurduğu marka, sürekli gelişen ve büyüyen ürün yelpazesiyle ihtiyacınız olan dekoratif masa lambalarını sizin için hayata geçiriyor. WoodyMoody, detaylara son derece önem verirken en son teknolojiyi de kullanıyor. Doğduğu o minik atölyeden en güncel üretim tekniklerini ve bolca el işini kullanarak işlevsel ve uzun yıllar kullanılacak tasarımlar yaratıyor! Özellikle dekoratif masa lambası üzerine sıra dışı tasarımlar ortaya koyan ve bu yolda basamakları ikişer ikişer çıkan WoodyMoody için birbirinden eğlenceli ve büyüleyici ürünler üretmek sadece bir alışkanlık. Marka, tüm bu yönleriyle tasarım dünyasında fırtınalar estirmeye aday!

WoodyMoody, dünyadaki güncel ve modern tasarım akımlarını da takip ederek, ev ve ofis dekorasyonlarının önemli bir öğesi olan ahşap masa lambalarıyla “Biz buradayız!” diyor. Ürünler, dekoratif niteliklerini şık karakter özellikleriyle bütünleyerek göz alıcı bir dokunuş yaratıyor.

Dekoratif masa lambaları mekana işlevsellik ve estetikle birlikte farklı duygu durumlarını da katıyor. Enerji dolu, sakin, canlı ya da neşeli gibi pek çok farklı hissin ortam moduna yansımasını sağlıyor. Modern ya da klasik, sade ya da göz alıcı çok çeşitli tarzlardaki ürünler ile ihtiyacınız olan ortamı yaratmanız artık çok da zor değil.

Ahşap, WoodyMoody için baş tacı güzellikte bir malzeme ancak marka, metal ve dijital ürünleri de portfolyosuna eklemekten kaçınmıyor. Ürün yelpazesini hızla genişleten bu cin fikirli ekip, farklı firmalara konsinye ürün tedariğinin yanı sıra firmalara kendi markalarının basılı olduğu özel ürünler de üretiyor. Ürünlerin tamamı yenilikçi bir tasarım anlayışıyla geliştirilirken orijinallik ve işlevsellik her tasarımın öncelikli hedefi oluyor. Kısacası WoodyMoody insanlık adına büyük bir tasarım hamlesi olmaya geliyor! Yıllar geçtikçe anlam kazanan dayanıklı yapısıyla ahşap, WoodyMoody tasarımlarıyla bütünleşerek çalışma zamanlarınızı eşsiz kılacak, özgün ve kaliteli dekoratif ürünleriyle aklınızı başınızdan alacak.